شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨
صفحه اصلی >
فهرست اصلی
بخش ویژه فراخوان
بخش همایش‌های برگزار شده
آرشیو ویژه نامه همایش
شخصیت‌های ویژه علمی 1396  چاپ        ارسال به دوست

نشست خبری دبیر بیستمین همایش کتاب سال حوزه و دومین جشنواره مقالات علمی حوزه با اصحاب رسانه برگزار شد
در راستای اطلاع‌رسانی فراخوان

نشست خبری همایش کتاب سال حوزه برگزار شد

به گزارش دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه، نشست خبری دبیر «بیستمین  همایش کتاب سال حوزه» و «دومین جشنواره مقالات علمی حوزه» با اصحاب رسانه‌ها صبح امروز، سه‌شنبه 25 اردیبهشت97 برگزار شد.

هدف از برگزاری این نشست خبری، اطلاع‌رسانی ویژه‌برنامه‌های سال 1397 برای بیستمین دوره همایش کتاب سال حوزه بود.

حجت‌‌الاسلام والمسلمین مقیمی حاجی، شناسایی و تشویق پژوهشگران حوزوی، ارتقای سطح پژوهش حوزه و گسترش معارف اسلامی از طریق آثار مکتوب حوزویان را برخی از اهداف برگزاری همایش کتاب سال حوزه بیان کرد و افزود برگزاری این همایش، گامی مهمی جهت آشنایی حوزویان با کمبودها و نیازهای جامعه برای تولید دانش و ترویج معارف اسلامی است.

وی موضوعات: زن و خانواده، الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، علوم انسانی اسلامی، فضای مجازی، آسیب‌های اجتماعی، جمعیت، اقتصاد مقاومتی، سبک زندگی اسلامی و هنر موضوعات ویژه‌ی همایش کتاب سال حوزه و جشنواره مقالات علمی حوزه معرفی نموده و افزود، برای این آثار امتیاز ویژه‌ای در ارزیابی‌ها در نظر گرفته می‌شود و از برگزیدگان آن نیز به شکل ویژه‌ای حمایت می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین مقیمی‌حاجی، موضوع «انقلاب اسلامی» را نیز به عنوان محور ویژه‌ی «بیستمین دوره همایش کتاب سال حوزه» و «دومین جشنواره مقالات علمی حوزه» اعلام نموده و گفت با توجه به تقارن برگزاری بیستمین دوره همایش با چهلمین سال انقلاب اسلامی ایران، آثاری که در موضوع انقلاب اسلامی نگارش شده باشند، در این دوره، به شکل ویژه بررسی شده و مورد حمایت قرار می‌گیرند.

دبیر همایش کتاب سال حوزه، 31 خرداد 1397 را آخرین مهلت ارسال اثر به همایش اعلام نموده و ادامه داد: حوزویان ایرانی و غیرایرانی برادر و خواهر داخل و خارج از کشور که کتاب آن‌ها برای اولین بار در سال 1396 منتشر شده باشد یا از پایان‌نامه سطح4(دکتری) خود در سال 1396 دفاع کرده‌باشند، می‌توانند پس از ثبت‌نام اینترنتی در وبگاه www.ketabehowzeh.ir دو نسخه از اثر خود را به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

خاطرنشان می‌شود کارشناسان دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه و دبیرخانه جشنواره مقالات علمی حوزه، از طریق تلفن‌ 02537255890 (داخلی 603 تا 608) آماده پاسخگویی به علاقمندان شرکت در این همایش هستند.

 


١٣:١١ - 1397/02/25    /    شماره : ٤٠٠٠٩٦    /    تعداد نمایش : ١٩٨٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه 

آدرس:
قم،جمکران،بلوار انتظار،مرکز مدیریت حوزه های علمیه، دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه 
02537255890 (داخلی 603و 604و 605)

khowzeh(@)gmail.com

پیامک: 100007020

کانال ایتا: @khowzeh
مدیر اجرایی همایش‌(ایتا) : @ketabehowzeh
 

جشنواره مقالات علمی حوزه 

khowzeh2(@)gmail.com

 02537255890 (داخلی 608 و609)

 

بازديدکنندگان امروز :509