يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩
صفحه اصلی > صفحه اصلی >
فهرست اصلی
بخش ویژه فراخوان
بخش همایش‌های برگزار شده
آرشیو ویژه نامه همایش
شخصیت‌های ویژه علمی 1396  چاپ        ارسال به دوست

ارسال آثار رسیده‌ی بیستمین همایش کتاب سال حوزه به کتابخانه فیضیه قم

به گزارش دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه، آثار رسیده به دبیرخانه بیستمین همایش کتاب سال حوزه، جهت استفاده علاقمندان دانش‌های دینی، به کتابخانه فیضیه قم ارسال شد.

بر اساس این گزارش،‌ همه ساله با پایان یافتن همایش کتاب سال حوزه،‌ کتاب‌های رسیده، به کتابخانه حضرت آیت الله العظمی حائری(فیضیه) قم ارسال می‌شود. این آثار پس از فهرست‌نویسی و طی فرایند کتابداری، در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرد.

افزون‌بر 952 عنوان کتاب و 127 عنوان پایان‌نامه سطح4 حوزویان داخل و خارج کشور که برای اولین بار در سال 1396 منتشر شده است، 125 مقاله علمی پژوهشی و 44 عنوان نشریه علمی پژوهشی حوزوی نیز به کتابخانه مذکور ارسال شد.

شایان ذکر است، از میان 1172 اثر رسیده به دبیرخانه بیستمین همایش کتاب سال حوزه، بیشترین آثار متعلق به گروه‌های فقه و اصول با 125، کلام با 117 و اخلاق و عرفان با 115 اثر بود. سایر گروه‌های علمی، در رتبه‌های بعدی از نظر تعداد آثار رسیده قرار دارند.

تلاش حوزویان در این رویداد علمی، پس از 3400 ارزیابی اجمالی و 660 ارزیابی تفصیلی، به شناسایی و انتخاب 4 اثر به عنوان برگزیده، 21 اثر به عنوان شایسته تقدیر و 26 اثر به عنوان شایسته تحسین منتهی شد.


١٣:٤٤ - 1397/12/12    /    شماره : ٤٠٥٩١١    /    تعداد نمایش : ١٦٠٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 

 

 

بازديدکنندگان امروز :331