سه شنبه ٣١ فروردين ١٤٠٠
صفحه اصلی > صفحه اصلی >
فهرست اصلی
بخش ویژه فراخوان
همایش های برگزار شده
...

 

 


  چاپ        ارسال به دوست

 شورای علمی همایش، بررسی کاندیداهای برگزیدگی معرفی شده از سوی هیئت‌های بیست‌گانه داوری را برای تعیین نهایی برگزیدگان بیست و یکمین همایش کتاب سال حوزه و سومین جشنواره مقالات علمی حوزه آغاز کرده است.
تا 10 روز آینده؛

کتاب سال حوزه برگزیدگان خود را می‌شناسد

 شورای علمی همایش، بررسی کاندیداهای برگزیدگی معرفی شده از سوی هیئت‌های بیست‌گانه داوری را برای تعیین نهایی برگزیدگان بیست و یکمین همایش کتاب سال حوزه و سومین جشنواره مقالات علمی حوزه آغاز کرده است.

به گزارش دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه، شورای علمی همایش، بررسی کاندیداهای برگزیدگی معرفی شده از سوی هیئت‌های بیست‌گانه داوری را برای تعیین نهایی برگزیدگان بیست و یکمین همایش کتاب سال حوزه و سومین جشنواره مقالات علمی حوزه آغاز کرده است.

 

در این مرحله از فرایند داوری‌ها، اعضای شورای علمی همایش بر اساس نظرات ارزیابان آثار و جمع‌بندی اعضای هیئت‌های داوری هر گروه علمی فرایند ارزیابی‌ها و نظرات داوران را بررسی نموده و منطبق با آئین‌نامه‌های همایش، رأی نهایی خود را بر اساس پیشنهاد برگزیدگی هیئت‌های داوری اعلام می‌نمایند.

 

اعضای شورای علمی کتاب سال حوزه را معاون پژوهش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه به عنوان رئیس شورا، دبیر همایش کتاب سال حوزه،‌ رؤسای هیئت‌های بیست‌گانه داوری حسب مورد و 6 نفر از اساتید برجسته و صاحب‌نظر در رشته‌های علمی مختلف تشکیل می‌دهد. این اشخاص به پیشنهاد معاون پژوهش و تصویب شورای سیاست‌گذاری همایش کتاب سال انتخاب می‌شوند.

 

تدوین آیین‌نامه‌های داوری همایش، تصویب معیارهای ارزشیابی آثار، انتخاب و انتصاب اعضای هیئت‌های داوری برای هر یك از شاخه‌های علمی همایش، نظارت بر عملكرد هیئت‌های داوری، تأیید فرایند داوری آثار و ارائه گزارش عملكرد به شورای سیاست‌گذاری بخشی از وظایف و اختیارات شورای علمی همایش کتاب سال حوزه است.

گفتنی است، مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، با هدف رشد و گسترش حدود و ثغور دانش در حوزه دین و نظام اسلامی، شناسایی پژوهش‌های برتر حوزوی و قدردانی از پدیدآوران آن‌ها، «دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه» را از سال 1378 در معاونت پژوهش حوزه‌های علمیه راه‌اندازی کرده است. این دبیرخانه، می‌کوشد برترین آثار مکتوب فضلا و علماي حوزوي داخل و خارج كشور را در قالب کتاب، پایان‌نامه سطح چهار و مقالات علمی پژوهشی شناسایی، معرفی و تشویق کند.


١١:٥١ - 1398/10/09    /    شماره : ٤١٠٩٦٨    /    تعداد نمایش : ١٢٧٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 


 

بازديدکنندگان امروز :655