سه شنبه ٠٥ بهمن ١٤٠٠
صفحه اصلی > صفحه اصلی >
فهرست اصلی
بخش ویژه فراخوان
همایش های برگزار شده
...
  چاپ        ارسال به دوست

مهلت ارسال کتاب و پایان‌نامه‌های سطح4 و دکتری حوزویان به دبیرخانه بیست و سومین همایش کتاب سال حوزه تا 15 تیرماه 1400 تمدید شد.
مهلت ارسال آثار به همایش کتاب سال حوزه تمدید شد

به گزارش دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه، با توجه به اینکه ورود آثار حوزویان داخل و خارج کشور برای مشارکت در بیست و سومین همایش کتاب سال حوزه همچنان ادامه دارد، مهلت ارسال آثار تا 15 تیرماه 1400 تمدید شد.
 
همایش کتاب سال حوزه، به عنوان بزرگترین رویداد علمی فرهنگی حوزه های علمیه، فعالیت خود را از سال 1378 آغاز نموده است. این همایش اختصاص به حوزویان برادر و خواهر داخل و خارج کشور دارد و لازم است کتاب‌های ارسالی، برای اولین بار در سال 1399 به چاپ رسیده باشد. پایان‌نامه‌های سطح4 (دکتری) حوزویانی که طی سال 1399 در یکی از مراکز علمی پژوهشی حوزوی یا دانشگاهی دفاع شده باشد نیز بخش دیگر همایش کتاب سال حوزه است.
 
براساس آیین‌نامه این همایش، آثاری پذیرفته می‌شود که در زمینه علوم اسلامی یا انسانی مرتبط با حوزه دین تألیف، تدوین، تصحیح و تحقیق یا ترجمه شده باشد.
 
پدیدآورندگان آثار، برای شرکت در بیست و سومین دوره این همایش، تا 15 تیرماه 1400 فرصت دارند با مراجعه به سامانه اینترنتی همایش به نشانی www.ketabehowzeh.ir نام‌نویسی کرده و دو نسخه از اثر خود را به دبیرخانه همایش ارسال کنند.
 
بارگذاری «فایل الکترونیکی پایان‌نامه» با فرمت word یا pdf و «تصویر صورت‌جلسه دفاعیه» در هنگام ثبت‌نام، ضروري است، همچنین ارائه نسخه زبان مبدأ، برای کتاب‌های ترجمه شده الزامی است.
 
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی همایش به نشانی www.ketabeHowzeh.ir مراجعه کرده یا با تلفن شماره  02533133603 تا 605 تماس بگیرند. سامانه پیام کوتاه 100007020 نیز پاسخگوی سؤالات نویسندگان است.


١٩:١٣ - 1400/04/03    /    شماره : ٤١٨٢٣١    /    تعداد نمایش : ١٠١٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 

بازديدکنندگان امروز :867